Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Spotkanie na rzecz utworzenia Krajowego Systemu Zrównoważonego Gospodarowania Energią

ZETO Software Sp. z o.o. zostało zaproszone na III spotkanie Koalicji na rzecz utworzenia Krajowego Systemu Zrównoważonego Gospodarowania Energią, które odbyło się 23 października 2014 r. w sali sesyjnej budynku Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Organizatorami byli: Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna, Instytut Ekonomii Środowiska, Fundacja Efektywnego Wykorzystania Energii, Polska Grupa Agencji Energetycznych, Stowarzyszenie SAPE-Polska i Krajowa Agencja Poszanowania Energii.

Spotkanie było poświęcone analizie stanu przygotowania Planów Gospodarki Niskoemisyjnej w Polsce, upowszechnieniu wiedzy o gospodarce niskoemisyjnej, a także wymiana doświadczeń dotyczących planowania energetycznego.

Przedsięwzięcie tego typu jest niezmiernie cenne, ponieważ umożliwia gruntowne poznanie problemów i zagrożeń związanych z planowaniem energetycznym.

6 listopada 2014 r. ZETO Software Sp. z o.o. przystąpiło do "Koalicji na rzecz utworzenia krajowego systemu zrównoważonego gospodarowania energią".