Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

konferencja - Działania jednostek samorządu terytorialnego na rzecz podniesienia efektywności energetycznej w perspektywie funduszy unijnych unijnych na lata 2014 – 2020

Dnia 25 czerwca 2015 r. w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, ul. R. Prawocheńskiego 9 (budynek starej kotłowni, Kortowo) odbędzie się konferencja na temat: Działania jednostek samorządu terytorialnego na rzecz podniesienia efektywności energetycznej w perspektywie funduszy unijnych na lata 2014 – 2020. Tworzenie partnerstw inwestycyjnych – projekty PPP. Spotkanie adresowane jest do starostów, wójtów, burmistrzów, prezydentów miast z obszaru województwa warmińsko-mazurskiego. W programie, w ramach Panelu 2 - Współpraca JST, przedsiębiorstw i środowiska naukowego w podnoszeniu efektywności energetycznej oraz konkursy ogłaszane 2014-2020 - Szansa dla gmin i przedsiębiorstw - zaplanowane jest m.in. wystąpienie przedstawiciela ZETO SOFTWARE Sp. z o.o. na temat: Zarządzanie energią w samorządach.

 

Szczegółowe informacje: https://efektywnoscenergetycznajst.wordpress.com/

 

Zapraszamy do uczestnictwa