Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

II Konferencja Parków Polski Wschodniej

W dniach 25-26 czerwca 2015 odbyła się II Konferencja Parków Polski Wschodniej, której organizatorem był Elbląski Park Technologiczny.

Celem konferencji było poszerzanie współpracy w zakresie rozwoju i możliwości finasowania projektów na rzecz rozwoju innowacji i przedsiębiorczości przez parki naukowe i technologiczne z obszaru Polski Wschodniej. Podczas konferencji zaprezentowano obecnie oferowane usługi oraz ich specyfikę dla poszczególnych regionów, a także kierunki ich rozwoju; omówiono nowoczesne narzędzia wsparcia dla startupów, analizowano możliwości optymalizacji kosztów przeznaczonych na utrzymanie infrastruktury parków. Konferencję zakończyła dyskusja na temat możliwości podjęcia współpracy przy wspólnych projektach realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Polski Wschodniej.

Zeto Software Sp. z o.o. było jednym z uczestników spotkania. Prelegent firmy zaprezentował jak za pomocą systemu iPowerLink zostały obniżone koszty za energie elektryczną w Elbląskim Parku Technologicznym